Reklam
Reklam
Reklam

Öğrencilerin karne sevincini paylaşan Zeki Tosun; Sınava girecek öğrencilere başarı diledi

Öğrencilerin karne sevincini paylaşan Zeki Tosun; Sınava girecek öğrencilere başarı diledi

Öğrencilerin karne sevincini paylaşan Zeki Tosun; Sınava girecek öğrencilere başarı diledi
14 Haziran 2019 - 20:29

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, bugün yaz tatiline giren öğrencilerin karne sevinçlerini paylaşırken, başarılı olan öğrencileri kutlayıp, iyi bir yaz tatili geçirmeleri dileğinde bulundu.
Hafta sonu yapılacak olan Yükseköğretim Geçiş Sınavına giren öğrencilere de başarı dileğinde bulunarak İnsan hayatının önemli dönüm noktalarından biri olan üniversite sınav heyecanının, strese ve gerilime neden olmaması gerektiğini vurgulayan Zeki Tosun, şunları kaydetti:
"Hazırlık döneminde ellerinden geleni yapan gençler asla ümitsizliğe düşmemeli. Öğrencilerimizden beklentimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı bir insan olmalarıdır. Öğrencilerimizin bu duygu ve düşüncelerle stresten ve heyecandan uzak bir şekilde sınava girmeleri durumunda bilgi ve birikimlerini en üst düzeyde yansıtacaklarına inanıyor, YGS'ye girecek tüm gençlerimize tekrar başarılar diliyorum."

MUTLU VE HUZURLU BİR TATİL DİLİYORUM

Ak Parti il Başkanı Zeki Tosun, Zonguldak’ta Binlerce öğrencinin bugün karne heyecanı yaşadığını ve uzun bir eğitim-öğretim sonunda yaz tatiline girdiklerini belirterek öğrenci ve velilere mutlu ve huzurlu bir yaz tatili geçirmeleri temennisinde bulundu.
Başkan Tosun mesajında, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız zorlu ve koca bir eğitim yılını daha geride bıraktı. 2018-2019 eğitim-öğretim yılını geride bırakarak yaz tatiline giren tüm çocuklarımıza ve onların başarısı için gece gündüz demeden gayret gösteren eğitimcilerimiz ile velilerimize iyi tatiller diliyorum.
Çocuklarımızdan özellikle tatilde dinlenmelerini ancak koca tatili yalnızca dinlenerek geçirmemelerini istiyorum. Tüm öğrencilerimizi yaz tatillerini değerlendirebilmeleri için belediyemiz bünyesinde açılan yaz spor okullarımıza ve konservatuarımıza bekliyoruz.
Bu vesileyle geleceğimiz olan öğrencilerimiz başta olmak üzere, onların başarısında çok önemli paya sahip olan öğretmenlerimizin ve velilerimizin iyi bir tatil dönemi geçirmelerini temenni ederim” ifadelerini kullandı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum