Reklam
Reklam

Kansızoğlu'ndan 15 Temmuz açıklaması

Kansızoğlu'ndan 15 Temmuz açıklaması

Kansızoğlu'ndan 15 Temmuz açıklaması
12 Temmuz 2019 - 22:10 - Güncelleme: 12 Temmuz 2019 - 22:18

AKES-DER Anadolu Kültür Eğitim ve Spor Yardımlasma Derneği Genel Başkanı Hasan Kansızoğlu'nun 15 Temmuz açıklaması.

Ülkemiz, üç yıl önce, 15 Temmuz 2016’da alçak ve hain bir darbe girişimine maruz kalmış, FETÖ tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisimiz, Sayın Cumhurbaşkanımız, polisimiz, stratejik kurumlarımız hedef alınarak devletimizin yönetimi ele geçirilmeye çalışılmıştır. 
Türk milleti, tarih boyunca gerek içerden gerekse dışardan gelen birçok tehdidi ve badireyi atlatmış, çok çetin mücadeleler vermiştir. 
Bu aziz millet: Devletinin ve milletinin bekası ve bağımsızlığı söz konusu olduğunda her zaman bir ve beraber olmayı bilmiş, Malazgirt’te, Çanakkale’de, Kut’ül Amare’de ve Kurtuluş Savaşında olduğu gibi tüm zorlukların üstesinden iman gücüyle gelmeyi başarmıştır. Aynı ruh, 15 Temmuz gecesi de FETÖ terör örgütü ve onun işbirlikçileri ne karşı, ölüme meydan okuyarak tüm dünyaya Türk’ün gücünü ve iradesini bir kez daha göstermiştir. 
Bu hain saldırı karşısında kendilerini tanklara, uçaklara, helikopterlere ve ateş kusan silahlara siper eden, bu destanı şanlı tarihimizin sayfalarına yazan diğer şehitlerimize.
Bu vesileyle, 15 Temmuz gecesi şehit düşen kahramanlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum. Milli iradeye ve demokrasimize sahip çıkmak için meydanları dolduran Aziz Milletimizi saygıyla selamlıyorum.
AKES-DER 
GENEL BAŞKAN 
HASAN KANSIZOĞLU


YORUMLAR

  • 0 Yorum