Reklam

Balıkesir'de Trabzonspor'un şampiyonluğu coşkuyla kutlandı

Balıkesir'de Trabzonspor'un şampiyonluğu coşkuyla kutlandı

Balıkesir'de Trabzonspor'un şampiyonluğu coşkuyla kutlandı
01 Mayıs 2022 - 00:32

Spor Toto Süper Lig'in bitimine 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Trabzonspor, tüm yurtta olduğu gibi Balıkesirde 'de de taraftarlarını sokağa döktü.

Spor Toto Süper Lig'in bitimine 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Trabzonspor, tüm yurtta olduğu gibi Balıkesir 'de de taraftarlarını sokağa döktü.Kent Meydanı'nda şampiyonluğu doyasıya kutlayan bordo-mavili ekibin taraftarları renkli görüntüler oluşturdu.

Spor Toto Süper Lig'de 2021-2022 sezonunun şampiyonu Trabzonspor oldu. Şampiyonluğun ilanının ardından Trabzonspor taraftarları sokaklara ve meydanlara döküldü. Balıkesir' de Trabzonspor'a gönül veren taraftarlar, şampiyonluğun ardından kentin en önemli meydanlarından biri olan Kent Meydanı'na akın etti. Formalarıyla, bayraklarıyla ve atkılarıyla gelen taraftarlar, meydanı adeta karnaval alanına çevirdi. Tezahürat ve marşlarla gecenin sessizliğini bozan bordo-mavili taraftarlar, yaktıkları meşalelerle de geceyi aydınlattı. Kutlamalarda kemençe eşliğinde müzik gösterileri yapan taraftarlar, bol bol horon teperek kolbastı oynadı. Gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine yüzlerce taraftar şampiyonluğu doyasıya kutladı.

YORUMLAR