Reklam
Reklam
Reklam

İtfaiyeden Broşürlü Denetim

Safranbolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü denetimlerine devam ediyor.

İtfaiyeden Broşürlü Denetim

Safranbolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü denetimlerine devam ediyor.

İtfaiyeden Broşürlü Denetim
04 Kasım 2019 - 17:53

İtfaiye Müdürü Mehmet Gökçü tarafından yapılan açıklamada, İlçemiz tüm dünyanın merak ve ilgi ile takip ettiği, han, hamam, konak gibi tarihi alanları ile ünlü, ahşap ağırlıklı bir kent. Bu nedenle yangın riskini de beraberinde getirmekte. Safranbolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü olarak her itfaiyede olduğu gibi 7 /24 anlayışı ve profesyonel ekibimiz ile görev başındayız” denildi.

Bölgede ve çevre kentlerdeki yangınlara da en hızlı şekilde müdahale eden bir ekipleri olduğunu ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ise; “ Müdürlük personelimiz çalışmalarını yalnızca yangın söndürmek ile sınırlı tutmayıp, sık sık çeşitli kurum ve okullarda gerçekleştirdiği eğitim çalışmaları ile de üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirmekteler.

Bu kapsamda itfaiye müdürlüğü personelimiz, Tarihi Çarşı bölgemizde belirli periyotlar halinde çeşitli denetimlerde ve bilgilendirmede bulundular. Yine AFAT tarafından hazırlanan bir broşürü de esnaf ve konak sahiplerine dağıttılar. Mesai mefhumu gözetmeden çalışan tüm İtfaiye Müdürlüğü personelimize kazasız belasız görevler diliyorum” diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum