Reklam

İL GENELCİLERİN HEDEFİ TAM KADRO SEÇİLMEK

İL GENELCİLERİN HEDEFİ TAM KADRO SEÇİLMEK

İL GENELCİLERİN HEDEFİ TAM KADRO SEÇİLMEK
28 Şubat 2024 - 11:22

Kdz Ereğli’de Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi adayları ; Ali Kemal Karaca , Hüseyin Engin Temel , Ahmet Eyrilmez , Erol Özsoy , Sinan Durdu ve Alaattin Şen köy ziyaretlerine coşkulu bir şekilde başladı.
İl Genel Meclis Üyesi adayları gittikleri köylerde köy muhtarları ve vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaştılar. Adaylar ; ziyaretlerine Üçköy , Terzi , Sücüllü ve Ballıca köylerine giderek sürdürdükleri seçim çalışmalarında hedeflerinin tam kadro Ereğli’yi Zonguldak İl Genelde temsil etmek istediklerini ifade ettiler.
Köy ziyaretlerinde konuşma yapan Karaca , kendilerini karşılayan vatandaşlara özetle  ; ‘’Sizinle etle tırnak gibiyiz . Biz hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ederek , çok daha güzel projelerle bölge halkımızı buluşturmak istiyoruz’’ dedi.
Adaylardan Engin Temel ise ;  ‘’Şehirde ne varsa , kırsaldaki köylerimize de aynı hizmetleri getirmek için ,  geçmiş dönemde olduğu gibi tekrar yeni dönemde de hizmetlerimizi sizinle buluşturmak istiyoruz. Biliniyor ki geçmişten günümüze yol , su vs. gibi önemli sorunları tamamen bitirmiş bulunmaktayız. Yeni dönemde hedefimiz , sıcak asfaltı köylerimizin bütün yollarıyla buluşturmaktır. Bizler söz verdiğimiz zaman eseri en kısada sürede vatandaşla buluşturan İl Genel Meclis üyeleriyiz , bunu da en iyi bilenler köy muhtarlarımızdır. Herhangi bir ayrım yapmadan , bu yönde hizmetlerimize siz değerli halkımızın desteğiyle sürdürmek istiyoruz.’’ diyerek konuşmasını tamamladı.
Diğer adaylardan Ahmet Eyrilmez , Erol Özsoy ve Sinan Durdu ise özetle ; Ak Parti ile Hizmet ve Eser yarışında kimse baş edemez şiarıyla ve bu kadroda yer almanın gururunu yaşadıklarını ifade ederek bölge halkından destek istediklerini ifade ettiler. Köy ziyaretleri karşılıklı görüş alışverişiyle ve toplu fotoğraflar ile tamamlandı.

YORUMLAR