Reklam
Reklam

Devre arasında kim gitti, kim geldi?

Karadeniz Ereğli Belediyespor Yönetimi, devre arası yapılan transferlerle ilgili olarak basın toplantısı düzenledi.

Devre arasında kim gitti, kim geldi?

Karadeniz Ereğli Belediyespor Yönetimi, devre arası yapılan transferlerle ilgili olarak basın toplantısı düzenledi.

Devre arasında kim gitti, kim geldi?
18 Ocak 2020 - 15:16 - Güncelleme: 18 Ocak 2020 - 17:18

Karadeniz Ereğli Belediyesi'nin Kışla'da bulunan Kulüp tesislerinde düzenlenen toplantıya takımın İkinci Başkanı İhsan Yazıcıoğlu, Genel Kaptanı Sertan Kuzu ve Yönetim Kurulu Üyesi Salih Topaloğlu katıldı.
Toplantının açılışında konuşan Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü 2. Başkanı İhsan Yazıcıoğlu, takımın genel durumu ile ilgili olarak açıklamada bulundu.
Yazıcıoğlu, konuşmasında “Bilindiği üzere Ereğli Belediyespor Kulübü ara dönemdeki transfer çalışmalarını, transfer komitesindeki arkadaşlarla titizlikle sürdürdü. Sonuca da varıldı. Bunun neticesinde bu dönemde dış transferde 10 tane futbolcuyu renklerimize bağladık. Bunun haricinde gönderdiklerimiz de oldu. Futbolda bunlar olağan şeyler. Gelenler olacak, gidenler olacak. İlk devredeki hataları yeniden yapmama adına titizlikle davrandık. İnce eleyip sık dokuduk. Hani derler ya ‘Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer’ diye. Futbolcu kardeşlerimizin bizlere faydalı olacaklarını belirlemek için yoğun bir çaba sarf ettik. Dönem kısa bir dönemdi. Bildiğiniz gibi devre arasındaki transferleri yapmak çok daha zor oluyor. Nitekim bunlar takımlarında oynamış oyuncular. Bu oyuncularla, sağ olsun transfer komitesindeki arkadaşlarımızla beraber oturarak anlaşmış durumdayız. Bugün bu arkadaşlarımızın tanıtımı için sizleri davet ettik. Davete icabet ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.
Yazıcıoğlu’nun konuşmasının ardından Genel Kaptan Sertan Kuzu ve Basın Sözcüsü Serkan Aydemir tarafından takımdan ayrılan ve takıma alınan oyuncularla ilgili tanıtım gerçekleştirildi.

TAKIMDAN AYRILAN FUTBOLCULAR
Futbol A takımından devre arasında Hakan Toker, Ersoy Dinçer, Gökalp Çakan, Tunahan Altuntaş, Berkan Ercan, Emrah Ergür, Göktuğ Uzunoğlu ve Turan Ekici ile yollarımızı ayırdık.

TAKIMA KATILAN FUTBOLCULAR
Teknik ekip ile yapılan çalışmalar neticesinde devre arasında takımda forvet Ercan Kuruçay, orta saha Özenç Albayrak, orta saha Harun Akyel, sağ bek Kadir Gezer, orta saha Mikail Usta, orta saha Mehmet Özen, kanat oyuncusu Ali Şentürk, orta saha Bedirhan Danışmaz, stoper Enes Çakır ve stoper Emre Kuzu futbol A takımı kadrosuna dahil oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum