Reklam
Reklam

Başkan Kansızoğlu Kurban Bayramını Kutladı

Başkan Kansızoğlu Kurban Bayramını Kutladı

Başkan Kansızoğlu Kurban Bayramını Kutladı
09 Ağustos 2019 - 18:30

AKES-DER Anadolu Kültür Eğitim Spor Derneği Genel  Başkanı Hasan Kansızoğlu idrak edeceğimiz Kurban Bayramı öncesinde bir kutlama mesajı yayımladı.

KANSIZOĞLU: TÜM İNSANLIĞA BARIŞ, HUZUR VE MUTLULUK GETİRMESİNİ DİLİYORUM

Başkan Kansızoğlu'nun  yayımladığı mesajda, “Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının en üst düzeyde idrak edildiği, yardımlaşma ve dayanışma duygularının yaşandığı ve yaşatıldığı, manevi hassasiyeti geliştiren bir Kurban Bayramına daha erişmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Bayramlar, dostluğu, barışı, huzuru, geleceği, soframızı, mutluluğumuzu, hüznümüzü, yalnızlığımızı paylaştığımız, birlik ve beraberliğimizi en sıcak şekilde hissettiğimiz mübarek ve mukaddes günlerdir. Bundan dolayı bayramlarımız, gelecek nesillere bırakacağımız en güzel toplumsal mirasımızdır.
Millet olma bilincini derinden hissettiğimiz bu özel günlerde; büyüklerimizi, yolları gözleyen yaşlı ve kimsesizleri, başının okşanmasına hasret öksüz ve yetimleri, şehit ailelerini ve gazileri ziyaret ederek gönüllerini alalım ve bu mutluluğu onlarla paylaşalım. Ne mutlu bizlere ki manevi değerlerimizi muhafaza ederek, toplumsal dayanışmayı, yardımlaşmayı ve paylaşmayı adalet, merhamet, sevgi ve kardeşlik temelini esas alan yüksek bir medeniyete sahibiz.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin tüm hemşehrilerimin ve üyelerimizin Kurban Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum