Reklam
Reklam
Reklam

Alabalık Salımı Yapıldı

Alabalık Salımı Yapıldı

Alabalık Salımı Yapıldı
01 Haziran 2019 - 18:07

 Vali Kemal Çeber, Doğa Koruma ve Milli Parklar 12. Bölge Müdürlüğü tarafından organize edilen alabalıkların doğaya salınması etkinliğine katıldı.
 Vali Kemal Çeber, Doğa Koruma ve Milli Parklar 12. Bölge Müdürlüğü tarafından Güneysu ilçesinin Ballıdere mevkiinde organize edilen alabalıkların doğaya salınması etkinliğine katıldı.
25 bin Kırmızı Benekli Alabalığın doğa salınması programının ilk ayağı olan 10 bin balık düzenlenen etkinlikte doğaya salındı. Balıkların bırakılmasının ardından Vali Çeber yapmış olduğu açıklama da;” Bölgemizde böyle güzel etkinliklerin yapılması bizleri gururlandırıyor. Rize doğası ile ön plana çıkan bir şehir. Bizimde temel görevlerimizden birisi de bu doğayı ve  ekolojik hayatı korumaktır. Burada yapılan çalışmada bunun en temel örneklerinden bir tanesidir. Bu güzel etkinliğin gerçekleştirilmesinde  emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
Düzenlenen etkinliğe Vali Çeber’in yanı sıra, Güneysu Kaymakamı Davut Düzgün, Güneysu Belediye Başkanı Rıfat Özer, Milli Parklar Bölge Müdürü ve çok sayıda doğa sever katıldı
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum