Reklam
Reklam

TARAFTAR GRUBU 53. KOLORDUDAN ANLAMLI ZİYARETLER

TARAFTAR GRUBU 53. KOLORDUDAN ANLAMLI ZİYARETLER

TARAFTAR GRUBU 53. KOLORDUDAN ANLAMLI ZİYARETLER
22 Kasım 2019 - 14:55

Çaykur Rizespor taraftar grubu 53.Kolordu Neslican Tay, Esila organ nakli çağrısı, Eren Başak anasınıfı ve kan bağışı gibi sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında Rize Devlet hastanesi çocuk servisinde yatmakta olan hasta çocuklara ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyarete katılan grup yönetimi çeşitli oyuncaklar ve Çaykur Rizespor formaları çocuklara hediye ederek hem çocuklara hem de ailelerine moral verdi.
Ziyaretin gerçekleşmesi sağlayan başhekim Uzm.Dr. Özcan Yavaşi ve çocuk doktoru Uzm.Dr Turgay Aydin Hoca'ya ayrıca organizasyona katılan ve desteklerini esirgemeyen, Çaykur Rizespor yöneticileri Serkan Karavin ve Talha Küçükvar'a grup yönetimi teşekkürlerini iletti. Sosyal sorumlulukların artarak devam etmesini dileyen 53. Kolordu; "Çocuk hakları alanında yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, dünyada ve Türkiye’de yaşayan tüm çocukların 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’nü kutluyoruz" şeklinde sosyal medyadan farkındalık yarattı. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum