Reklam
Reklam

Talepler Tek Tek Değerlendiriliyor

Talepler Tek Tek Değerlendiriliyor

Talepler Tek Tek Değerlendiriliyor
09 Ocak 2020 - 20:12

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin talimatı ile her hafta aralıksız olarak devam eden Halk Günü Toplantılarına vatandaşların yoğun katılımı ile devam ediyor.

Her hafta Perşembe günleri belediye meclis salonunda birim müdürlerinin de katılımı ile gerçekleştirilen toplantılarda Başkan Köse vatandaşları tek tek dinliyor.

Halk Günü Toplantılarının 2020 yılında da devam edeceğini, vatandaşlardan istek ve taleplerin doğrudan alınmasının hizmeti çok daha hızlandırdığını kaydeden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse; “ Bizler burada yalnızca talepleri almakla, halkımızı dinlemekle kalmıyoruz. Talebin ilgili birim tarafından takibi, talep sahibinin bilgilendirilmesine, hizmetin yerine getirilmesine kadar tüm aşamaları bir kayıt altında tutarak takip ediyoruz” dedi.

Toplantı sonunda Başkan Köse’ye teşekkür eden bazı vatandaşlar ise; “ Uygulama ilçemiz için çok önemli. Burada Başkan Hanım ve ekibi bizleri dinleyerek sorunlarımızı ivedilikle çözüme kavuşturmak için çalışıyorlar, teşekkür ediyoruz” şeklinde görüşlerini bildirdiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum