Reklam
Reklam
Reklam

''Sorunlara Birlikte Çözüm Üretiyoruz''

''Sorunlara Birlikte Çözüm Üretiyoruz''

''Sorunlara Birlikte Çözüm Üretiyoruz''
28 Kasım 2019 - 16:57

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin talimatı ile başlayan ve belirli periyotlar halinde devam eden toplantıda muhtarlarla Safranbolu’nun sorunları, gerçekleştirilen hizmetler ve yapılması planlanan projeler konuşuldu.
Belediye Nikâh Salonunda gerçekleşen toplantıya Başkan Köse’nin yanı sıra, Cumhuriyet Halk Partisi Karabük İl Genel Meclisi Üyesi Nuri Kırımlı, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Şahin, KARGAZ ve ENERJİSA Temsilcileri, Belediye Birim Müdürleri ile Mahalle Muhtarları katıldı.
Toplantıda her muhtar kendi mahallesindeki sorunları, yapılmasını istedikleri hizmetleri Başkan Köse’ye iletilirken tüm talepler tek tek ilgili birimlere iletilmek üzere not alındı.
Muhtarlar, gerçekleştirilen hizmetlerden dolayı Başkan Köse ve ekibine mahalle sakinleri adına teşekkür etti.
Sohbet havasında geçen toplantının ardından konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, muhtarların çok önemli bir görevi ifa ettiklerini dile getirirken ; “ Belirli aralıklarla toplantılarımıza devam ediyoruz. Amacımız ortak, Safranbolu’ya ve Safranbolu halkına hizmet. Bu nedenle muhtarlarımızın talepleri bizim için önemli. Burada talepleri konuşuyor birlikte çözüm arıyoruz. Katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum