Reklam
Reklam

Hastane Ziyaretleri Memnuniyet Kazanıyor

Hastane Ziyaretleri Memnuniyet Kazanıyor

Hastane Ziyaretleri Memnuniyet Kazanıyor
12 Temmuz 2019 - 21:48

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin talimatı ile Safranbolu Devlet Hastanesinde tedavi gören hastalar periyodik olarak ziyaret ediliyor.

Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı ekipler Safranbolu Devlet Hastanesinde yatan hastaları her cuma ziyaret ederek herhangi bir konuda istekleri olup olmadığı soruluyor.

Sosyal belediyecilikte öncü olmak amacıyla çalışmalarını birçok alanda sürdüren Safranbolu belediyesi, vatandaşın takdirini kazanıyor. Ziyaretlerin temel amacının, hastaları ve yakınlarını hastane ortamında ziyaret ederek moral vermek olduğunu belirten Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse,’’ hastalarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum.

Büyük bir özveri ile çalışan ve her koşulda vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam eden, sağlık çalışanlarımıza da teşekkür ediyorum. Bizlerin yapabileceği bir şeyler varsa ilgili kurum idarecileri ve bizler vatandaşımızın daima yanındayız.’’dedi Hastalar, yapılan ziyaret ve verilen sağlık hizmetlerinden memnun olduklarını belirterek Köse’ye bu uygulama için teşekkür ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum