Reklam
Reklam

EĞİTİMCİ BELEDİYE BAŞKANI METİN’E 53. KOLORDU’DAN ZİYARET

EĞİTİMCİ BELEDİYE BAŞKANI METİN’E 53. KOLORDU’DAN ZİYARET

EĞİTİMCİ BELEDİYE BAŞKANI METİN’E 53. KOLORDU’DAN ZİYARET
26 Kasım 2019 - 14:15

Çok yakın bir tarihte kurulan ve Spor için yaptıkları örnek faaliyet, etkinlik ve ziyaretlerle kamuoyunun dikkatini ve takdirini toplayan, Rize 53. Kolordu taraftar grubu 24 Kasım Öğretmen günü vesilesiyle Rize Belediye Başkanı ve aynı zamanda emekli öğretmen sn. Rahmi Metin'i makamında ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı.

53. Kolordu taraftar grubu yöneticileri yaptıkları ortaklaşa açıklamada, “Sayın Belediye Başkanımız Rahmi Metin bizleri makamında ağırladı. Çalışmalarımızla ilgili kendilerini bilgilendirdik. Ç.Rizesporun kendi sahamızda ve yabancı saha müsabakalarında taraftar grubumuz olarak bir bütünlük içinde, tek ses ve tek yürek olarak şehrimize, gençliğimize ve insanımıza yakışır olması gereken edep ve ahenkte Ç. Rizesporu bağrımıza basıyoruz. Türkiye genelindeki takım taraftarlarına örnek teşkil edecek hal ve davranış ve faaliyetlerimizle ilgili başkanımıza bilgi verdik. Bizleri tebrik ettiler. Ç.Rizesporun başarısı için yaptığımız çalışmalara destek sözü verdiler. Bizlerde grup yönetimi ve üyeleri olarak sayın başkana ismi yazılı Çaykur Rizespor forması ve atkı hediye ettik. Rize’miz ve Rizeli gençler için herkesin sorumluluğu olduğunu belirttikten sonra, grup yönetimi olarak başkan sn. Rahmi Metin'e desteklerimizi bildirmiş olduk. ”dediler.

53. Kolordu taraftar grubu yöneticileri, Birçok sosyal sorumluluk projelerinde bulunan grup duyarlı, değerlerine sahip çıkan, saygı ve sevgi çerçevesinde bir taraftar grubundan ziyade sivil toplum örgütü gibi Rize'ye yakışır şekilde çalışmaya devam edeceklerini ifade ettiler.
Haber: Bayram Ali Kavalcı

YORUMLAR

  • 0 Yorum