Reklam
Reklam

Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı
09 Ağustos 2019 - 16:36

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayarak, tüm İslam aleminin ve Akçakocalı hemşerilerinin Kurban Bayramını kutladı.
Başkan Yanmaz mesajında şu sözlere yer verdi “ Paylaşma ve yakınlaşmanın zirveye ulaştığı dini bayramlarımızdan Kurban Bayramına millet olarak kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bilindiği üzere Bayramlar; birleştirici ve bütünleştirici özelliği ile toplumsal hayatımızda önemli bir yere sahiptir. İyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı müstesna günlerimizdir. Dini bayramlarımızın oluşturduğu bu manevi ortamları taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlamalı; sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşıyabilmek için daha çok çaba göstermeliyiz. İnsanlar arasında kardeşliğin canlanmasına, birlik ve beraberliğin pekişmesine, sevinç ve kederlerin paylaşılarak milletçe el ele, gönül gönüle, dirlik ve düzenliğimizin devamına vesiledir.
Bu duygu ve düşüncelerimle başta Akçakocalı hemşerilerimin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını içtenlikle kutluyor. Kurban Bayramının insanlığa, ülkemize ve halkımıza barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum” diye ifade etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum