Reklam
Reklam

BATI KARADENİZ ODALARI ÇORLU’DA BİR ARAYA GELDİ..

BATI KARADENİZ ODALARI ÇORLU’DA BİR ARAYA GELDİ..

BATI KARADENİZ ODALARI ÇORLU’DA BİR ARAYA GELDİ..
17 Haziran 2019 - 22:42

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, Batı Marmara Kardeş Odaları Programı kapsamında, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
 
Ereğli TSO’dan yapılan açıklama şöyle;
 
“Kdz.Ereğli Ticaret Odası Başkanı Arslan Keleş; Hemşerimiz olan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’a  makamında ziyaret etti.
 
 Gerçekleştirilen ziyarette Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi  Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar Bakkaloğlu, Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu ve Genel Sekreter Gündüz Acar katılım sağladılar.
 
Karşılıklı görüş alış verişi yapılarak değerlendirmelerde bulunuldu. Oda Yöneticilerimizi  son derece misafirperver bir şekilde karşılayan Çorlu Belediye Başkanı ve Yönetimi ziyaretin anısına Yönetim Kurulu Başkanımız Arslan Keleş  çeşitli hediyeler takdim etti.
Kuzey Marmara Oda ziyaretleri kapsamında Batı Karadeniz Odaları olarak Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası , Düzce Tso, Bolu Tso, Gerede Tso, Çaycuma Tso, Devrek Tso, Akçakoca Tso ve Alaplı Tso Odaları olarak ilk ziyaretimiz Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası' na gerçekleştirdik.
 
Ziyarete TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Çorlu Tso Meclis Başkanı Erdim Noyan, Çorlu Tso Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Haluk Bayındır, Yönetim Kurulu Üyeleri; Haşim Yiğit, Cem Tunalı, Gönül İşbul ve Genel Sekreter İbrahim Karağöz tarafından karşılanıldı.Çorlu Ticaret Borsası,Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası,Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası,Kırklareli  Ticaret ve Sanayi Odası ve Kırklareli Ticaret  Borsası ve ardından Kırklareli Vali’si Sayın Osman Bilgiyi Makamında ziyarette bulundular.
 
Odalar arası iletişimi güçlendirmek, hizmet standartlarını yükseltmek, ortak faaliyetler tertiplemek ve ortak çalışmalar ile daha etkin ve nitelikli projeler üretmek, sosyal ve kültürel faaliyetlerde işbirliği yaparak odaların sosyal kalkınmaya olan katkısını artırmak ve bu ortaklığın bölgelerde bulunan diğer oda ve borsalara örnek olmasını sağlamak amacıyla ziyaret gerçekleştirilmiştir.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum