Reklam

BAŞKAN YILDIZ, ESNAF BULUŞMALARINA DEVAM EDİYOR

BAŞKAN YILDIZ, ESNAF BULUŞMALARINA DEVAM EDİYOR

BAŞKAN YILDIZ, ESNAF BULUŞMALARINA DEVAM EDİYOR
17 Mayıs 2024 - 16:23

Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız’ın 31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçimleri sonrasında başlattığı “Çaylar Esnaftan, Simitler Başkandan” programı kapsamında gerçekleştirilen esnaf kahvaltıları devam ediyor.

Her hafta Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma sabahları esnafların daveti ile gerçekleştirilen Çaylar Esnaftan Simitler Başkandan programı çerçevesinde Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız haftada 4 gün esnaflar ile bir araya gelerek, belediye çalışmaları hakkında bilgi vererek esnafların talep, öneri ve şikayetlerini dinleyip çözümler üretiyor.

Bugün Bilge Emlak firması sahibi Erkut Yalçın’ın daveti ile Mahalle başı mevkiinde esnaflara ile bir araya gelen Başkan Yıldız; “Haftanın 4 günü esnaflarımız ile kahvaltı sofralarında bir araya geliyoruz. Bu buluşmalarımızda hem belediye çalışmaları hakkında esnafımızı bilgilendiriyor hem de esnaflarımızın talep, öneri ve şikayetlerini alıyoruz. Çaylar Esnaftan, Simitler Başkandan programımızı ilk duyurduğumuzdan bu yana esnaflarımızdan program için yoğun talep var. Önümüzdeki 40 günlük programımız rezerve edilmiş durumda. Toplumun her kesimi ile bir araya gelecek, Geyve’yi hep birlikte geleceğe taşıyacağız.” Dedi.

 

YORUMLAR