Reklam
Reklam
Reklam

ADNAN GÜNNAR’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ADNAN GÜNNAR’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

ADNAN GÜNNAR’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
04 Haziran 2019 - 15:26

Ak Parti Trabzon Milletvekili Dr.Adnan Günnar Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı. Bayramların birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, kardeşlik, yardımlaşma ve paylaşma duygularının en yoğun yaşandığı müstesna  günler olduğunu ifade eden Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar, “Kurulduğu günden beri milletimize hizmet yolunda bütün gücüyle gayret eden hükümetimiz  bundan sonra da verdiği sözleri yerine getirmek ve Ülkemizi Dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasına sokabilmek için var gücüyle çalışmaya devam edecektir” dedi. 
Güçlü Türkiye yolunda istikrarlı bir şekilde ilerleyen Ülkemizi, engellemek isteyen iç ve dıştaki her türlü güç odaklarına karşı kararlı bir şekilde mücadelesini sürdüren devletimiz bundan sonrada Ülkemizin ve Milletimizin menfaatlerini korumak için tüm mücadelesini  etkin ve kararlı bir şekilde yürütmeye devam edecektir. 
Milletimizin birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhuyla üstesinden gelemeyecek hiç bir sorununun olmadığını ifade eden Günnar,   
Bu duygularla, yurt içi ve yurt dışında Ülkemizin ve Milletimizin bölünmez bütünlüğü, birlik ve beraberliği için, yürütülen mücadele sırasında şehadet mertebesine ulaşan, şehitlerimizin aileleri ile güvenlik görevlilerimiz başta olmak üzere, cefakâr ve fedakâr aziz Milletimizin Mübarek Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, Bayramın milletimize ve tüm İslam alemine huzur, barış ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum