Demirbağ: Parti ve lider sayesinde seçiliyoruz
Reklam
Reklam
MURAT POLAT

MURAT POLAT

Demirbağ: Parti ve lider sayesinde seçiliyoruz

01 Kasım 2019 - 12:16

AK Parti Elazığ milletvekili Zülfü Demirbağ dobra dobra konuştu “Milletvekili Parti ve lider sayesinde seçiliyor” dedi.

Milletvekili Zülfü Demirbağ’ı yıllardır tanırım dürüst bir siyasetçidir haksızlığı kaldıramaz kendi memleketinde en çok sevilen vekil.

Zülfü Demirbağ daha önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığı  dönemde Yol Bakım ve Alt Yapı Kordinasyon başkanı idi.

Demirbağ daha sonra belediyede başkan danışmanı oldu ve bu güne kadar Erdoğan’ı hiç yalnız bırakmadı.

Demirbağ İstanbul’a çok büyük hizmetler yaptı.

Erdoğan Demirbağ’ın başarılı çalışmalarından dolayı 2 dönemdir Elazığ’a milletvekili yaptı.

Elazığ halkı Zülfü Demirbağ’ı çok seviyor. Elazığ’ın yükü Demirbağ ve Tolga Ağar’ın üstündedir bu ikili Elazığ için çok mücadele ediyor.

AK Parti içerisinde Zülfü Demirbağ gibi çalışkan başarılı ve sözünün eri olan bazı milletvekilleri olsa AK Parti bu gün rekor oy alır ve kimseye muhtaç olmazdı.

Demirbağ doğru söylüyor milletvekili parti ve lider sayesinde seçiliyor diyor.

Elazığ milletvekili Zülfü Demirbağ seçimlerde milletvekillerine tercih oy kullanma sistemi getirilsin bak o zaman bazı milletvekilleri kaç oy alır kamuoyu görür bunları dedi.

Demirbağ Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tek başına mücadele ediyor Allah onu başımızdan eksik etmesin milletvekillerinin çoğu onun sayesinde milletvekili oldu dedi.

KİBİR YÜZÜNDEN İNSANLARIN KALBİNİ KIRDIK

Elazığ milletvekili Zülfü Demirbağ Cumhurbaşkanı Erdoğan, ümmetin umut bağladığı bir insan ama etrafındakilerin yaptığı hatalar yüzünden, kibir yüzünden, gurur yüzünden insanların kalbini, gönlünü kırdık. Elazığ genelinde bile 90-100 bin insan sandığa gitmedi dedi.

SUÇU TEK BİR ADAMA YÜKLEMEMEK LAZIM

Zülfü Demirbağ  başta il başkanı olmak üzere, önceki belediye başkanının, milletvekillerinin eski yeni hepimizin suçu var.

Suçu tek bir adama yüklememek lazım.

Bizim yaptığımız hatalar bizlere daha kolay ulaşılabilir ama Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a gidip öylece ulaşamazsın. Dolayısıyla üst kademede olan kim varsa dikkatli olması gerekiyor.

Keşke Tayyip Erdoğan’ın hassasiyetinin zerresine sahip olsak, o zaman sırtımız yere gelmez” dedi.

NE BAŞARISINDAN BAHSEDİYORUZ ?

Milletvekili Zülfü Demirbağ Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bütün dünya ile uğraştığını söyleyen  Demirbağ, Erdoğan, bütün dünyayla uğraşıyor adam herkesin yaptığını göremez ki. Belediye başkanı, il başkanı birini kırıyor.

Cumhurbaşkanı bunları göremez ki Elazığ’da bu seçimde en az almamız gereken oy 240 bin olmalıyken düştüğümüz seviye 130-140 bin  Yukarıdan birileri sorsa, 6 ilçeyi aldık, başardık denilecek ne başarısından bahsediyoruz? Kırmışız, dökmüşüz insanları diyor.

AK Parti içerisinde ilk defa dobra dobra konuşan bir milletvekili ortaya çıktı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında böyle cesur ve başarılı milletvekilleri olsaydı AK Parti tek başına iktidar olur ve muhalefete muhtaç olmazdı.

Helal olsun bu vekile…

YORUMLAR

  • 0 Yorum