AK Parti'yi yıpratan siyasetçiler
Reklam
Reklam
Reklam
MURAT POLAT

MURAT POLAT

AK Parti'yi yıpratan siyasetçiler

17 Kasım 2019 - 08:11

AK Parti bir türlü 2002 ruhuna dönmedi ve gittikçe halktan kopmaya devam ediyor. Bu sözleri söyleyenler bazı AK Parti’li siyasetçiler.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu güne kadar kendi şahsi ve çabası ile Ak Parti’nin oylarını düzeltti.

Erdoğan tek başına mücadele ediyor.

AK Parti’yi 2002 yılından bu yana hep iktidarda tuttu. Maalesef bazı siyasetçiler Erdoğan’ı ve Parti’yi bitirmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar.

AK Parti’de Ak Partililer ve AKP’liler var. Çünkü Ak Parti içerisinde her ne kadar birlik ve beraberlikten söz ediliyorsa inandırıcı değil. AK Parti’li bazı vekiller kamuoyuna öyle dengesiz açıklamalar yapıyor ki bunun farkında değil. Bir milletvekili çıkıyor askeri ücretle bu kadar simit alınır ve geçinilir diyor diğer milletvekili çıkıyor bizim dönemimizde fakir ve yoksul yoktur diyor. AK Parti’yi yıpratmak için acaba kasıtlı sözler mi söylüyorlar. Bu sözleri söyleyen siyasetçilerin makamlarına bakın hepsi de en iyi makamlara gelmiş insanlardır.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu vekillerin yaptığı bu açıklamaları duymuyor mu Parti yetkilileri bunları uyarmıyor mu. Çünkü uyarmazlar her kes Ak Parti gide bildiği yere kadar gitsin diye bakıyor. Bazı bakanlar da bu açıklamalardan geri kalmıyor. Kamuoyunda çok tepki alan bazı bakanlar var bunlar hala koltuklarında oturuyor ve AK Parti’yi yıpratmaya devam ediyor. Yerel seçimlerde AK Parti bir çok büyük şehirleri kaybetti. Ak Parti tabanı mesaj verdi ama Ak Parti yöneticileri bu mesajı anlamadı ve halen kibirlilik ve halka tepeden bakmalar devam ediyor. AK Parti’li bir milletvekili dostum geçenlerde bir söz söyledi kendi yakınlarımıza gösterdiğimiz ilgiyi halka da gösterseydik Ak Parti iktidarlığını her zaman korurdu dedi. Milletvekili arkadaş doğru söylüyor.

AK Parti gittikçe halktan uzaklaşıyor ve tabanda büyük oy kaybetmeye devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın parti yönetimini ve bazı bakanları acilen değiştirmesi lazım. Parti içerisinde huzursuzluk başladı yakında Ak Parti’de istifalar olursa hiç şaşırmayın,

YORUMLAR

  • 0 Yorum